O Nás

O nás

Společnost KM-KOV s.r.o. vznikla v roce 2007. Od počátku se snažíme přizpůsobovat služby potřebám zákazníků. Mezi hlavní činnosti společnosti KM-KOV s.r.o. patří výkup a zpracování kovového odpadu. Odpad vykupujeme jak od fyzických osob – občanů, tak i od fyzických osob – podnikatelů, právnických osob a neziskových organizací. Vykoupený odpad svážíme vlastní kontejnerovou dopravou – automobily Man s hydraulickou rukou. Poté odpad zpracováváme (třídíme dle norem ČSN 42 0030, ČSN 42 1331, stříháme nůžkami, pálíme apod.)

V současné době provozujeme naši činnost v Moravskoslezském kraji na stacionárních provozovnách v Bruntále a Břidličné, ale působíme po celé České republice, na Slovensku i v Polsku. Na provozovnách se nachází proškolení a zkušení pracovníci, kteří Vám ochotně nabídnou pomoc v oblasti kovových odpadů.

Vykupujeme:

· Železo a ocel,

· Barevné kovy,

· Katalyzátory,

· Kabely,

· Olověné akumulátory.

· Tvrdokov,

· Technické stříbro, aj.

 

Ve spolupráci se společností REMA Systém, a.s. zpětně odebíráme vyřazené elektrospotřebiče.

 

Nevykupujeme předměty, které mohou pocházet z trestné činnosti (víka kanálů, hřbitovní předměty, dopravní značky, apod.). Naše služby jsou určeny pro každého, kdo se chce aktivně zapojit do fundovaného procesu recyklování kovových odpadů v globálním měřítku.

 

Provádíme:

· Likvidace a demontáže technologických celků, strojů a zařízení,

· Likvidace nepotřebných skladových zásob,

· Nákup a prodej staršího hutního materiálu.

 

Provozujeme:

· Autodopravu

 

Naše cíle

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků se službami, které nabízíme. Z tohoto důvodu také neustále rozšiřujeme okruh naší působnosti.

Dalším důležitým cílem je ochrana životního prostředí, a to:

· výběrem a používáním vhodných technologií a technologických postupů,

· dodržováním legislativních předpisů,

· podporou environmentálního vzdělání,

· důslednou prevencí předcházení vzniku situací, které mohou negativně působit na životní prostředí,

· a další.